Permalänk
Medlem

tycks om bf3 Sp slutet??

Hej! Precis fått accet tillbaks från avstängning så om nån ska klaga gnälla låt bli, för jag kommer inte svara.

Iallfall vad tycker ni om singleplayer slutet i bf3, jag tycker det var lite fattigt ungefär som att dom hade lite tid kvar och var tvungen och göra något fortliksom!

NI SOM INTE KÖRT KLART SP LÄS INTE UNDER DETTA!!!

Man åker ju i en bil och sen skjuter man den så den välter och sen spöar skiten ur en kille på öppna gatan och sen är det slut jag tycker iallafall det kunde ha slutat bättre. Och sen förstod jag inte heller för det var ju typ 2 bomber som fattades om ja minns rätt och i slutet öppnar han väskan och då är det bara 1 där? Är det för att "battlefield 4" ska få en uppföljande sp eller ?

Skriv vad ni tycker och tänker, men som sagt detta är min åsikt. Och ingen annans.

Permalänk
Medlem

Använd dig av denna funktionen istället;

[*Spoiler] text [*/Spoiler] utan **

Dold text

Tyckte för övrigt att slutet var ganska okej, misslyckades 2-3ggr bara för att jag inte han klicka på knapparna man skulle klicka på

Permalänk
Medlem

En nuke detonerades väl i paris eller nåt, så jag antar att han fick tag i den sista.

På tal om dåliga slut; kör RAGE.

Permalänk
Medlem

tyckte slutet var sjukt bra, allting klarnade upp när man fick köra det sista/första uppdraget igen

Visa signatur

MODERMODEM: Asus ROG Strix Z270E Gaming | i7 7700K | Corsair Hydro H110 | Kingston HyperX Savage 32GB DDR4 RAM | Asus GeForce RTX 3060 Ti TUF OC | Crucial BX100 500GB SSD | Phanteks Enthoo EVOLV | SilverStone Strider Evolution 1200W |

Permalänk
Medlem
Skrivet av zanex:

En nuke detonerades väl i paris eller nåt, så jag antar att han fick tag i den sista.

På tal om dåliga slut; kör RAGE.

Kanske den gjorde.. hmm nu när du säger de blev ja osäker

Permalänk
Medlem

Det var 3 nukes. 1 Tog marinen med i helikoptern. 1 Detonerades i Paris. Ni såg väl explosionen när Dima inte fick tag i den ? Och i slutet fick han tag i sista.

Permalänk
Medlem

Jag vill ha mer uppdrag med Dima och hans spetznaz kompisar! Marines uppdragen är ju inte så intressanta.

Med det slutet som var så finns det ju möjlighet för mer i alla fall