Jag kör ett sånt skitnätagg i min dator..
är det dags att byta den eller?
Jag vill ha nätagg som är bra och räcker för den dator jag har, (se sign).. tack lite tips på märken osv
ps: kan nämna att jag INTE ska klocka
Det kan ju aldrig skada att byta till en bättre nätdel, kan rekommendera Zalman 300watt om du vill ha en som är tyst också. Men den där datorn borde du verkligen inte ha en 5400 rpm hårddisk, måste kännas slött?
Ursprungligen inskrivet av herakles Det kan ju aldrig skada att byta till en bättre nätdel, kan rekommendera Zalman 300watt om du vill ha en som är tyst också. Men den där datorn borde du verkligen inte ha en 5400 rpm hårddisk, måste kännas slött?
slött o slött.. 768MB ram gör den väldigt snabb.. iofs har jag aldrig haft en snabbare dator så det är svårt o avgöra.. men jag ska uppgradera snart..
tack för svaren.. jag ska kika efter nån 400watts nätagge.. tack tack
Ursprungligen inskrivet av e2zippo Skaffa ett Enermax, det är ren kvalite!
Jag kör ett 350W sådant från www.whynoi.se
låter absolut ingenting och är stabilt som bara den