Jag har varit på Hemsö fästning - Militärförläggning - Bilder

Permalänk
Medlem

Jag vill in i den stora anläggningen! Verkar ju som sagt mycket större och mer intressant. Ingen från härnösand som har kontakter?

Visa signatur

Keyboard failure - Press F1 to continue

Permalänk
Medlem

på tal om en annan sak Ghost du som verkar kunna det mesta och kan slå upp saker i dina böcker. Jag har hört att det ska finnas en militär anlägning i berget vid "selsjön" nära sollefteå. Och eftersom ångermanälven flyter förbi där, så ska det finnas en portabel reservdels bro inne i berget. Vet ej om det är 2 anläggningar eller samma. Har ochså hört att det ska finnas ett mindre militär sjukhus där. Om någon som bor i solleftå eller i närheten och kan bekräfta att något finns där eller vet närmade info så skulle jag bli tacksam om jag fick ett svar

Visa signatur

-KeeSo

Permalänk
Medlem

Jag ser inget Dator- och teknikrelaterat i den här tråden =/

Visa signatur

MSI GE-60-2OC Notebook med Intel Core i7-4700MQ 2.4GHZ, nVIDIA GeForce GT750M 2GB GDDR5, 16GB (2x8) PC3-12800 DDR3 RAM, Toshiba OCZ TR200 240GB SATA3 SSD, Extern Western Digital Scorpio Black 750GB SATA2 HDD, Externa Western Digital Scorpio Blue 1000GB (2x500) SATA2 HDD, Logitech Z680 5.1 (2.1) S/PDIF och DELL U2412M UltraSharp 24'' LED (IPS)

Permalänk
Medlem

Pjäser m.m. = teknik.
Eller vad säger du?

Permalänk
Medlem

Nog tycker jag det har med teknik att göra.

Visa signatur

Keyboard failure - Press F1 to continue