hmm.. bara en sak, som jag skulle vilja fråga om, som jag aldrig har fattat, hur får man winamp pelarna som hoppar lite i takt med musiken på lcd:n har aldrig fattat det.. och ja, jag har försökt.
Ursprungligen inskrivet av AzZid3xR hmm.. bara en sak, som jag skulle vilja fråga om, som jag aldrig har fattat, hur får man winamp pelarna som hoppar lite i takt med musiken på lcd:n har aldrig fattat det.. och ja, jag har försökt.
Med jaLCDs och dess winamp plugin som finns på www.jalcds.de
tack.. Mod_Mannen.. men ja undrade lite var man kunne få tag på en lika dan som dig. med hölje runt sig eller vad man ska säga.. ser mycket bätre ut. // aLLe.
Ursprungligen inskrivet av GiNgErAlE tack.. Mod_Mannen.. men ja undrade lite var man kunne få tag på en lika dan som dig. med hölje runt sig eller vad man ska säga.. ser mycket bätre ut. // aLLe.
Jaså, du menar kåpan till dsuben. Ja, den hittade jag också hos elfa när jag letade lite och det var en glad överraskning hur bra och smidig den var att montera. Givetvis ska du få artnr, här är det: 44-093-71.