Visa signatur
Fuck It
köpte idag en liten kabel för 60 kr, vetefan va kabeln heter, men d e en 4pins kontakt och en liten jävla rektangel i andra änden, har sett sådana flesta på fläktkablar, men iaf, märkte efter köpet när jag hade kopplat in den, att d inte blev som jag hade tänkt mig,behöver inte gå in på vad, men frågan e då, kan jag lämna tilbacka den o isf tror ni dom går med på att byta kabeln och en trasparent fläkt (ca 2veckor gammal) mot en lysande fläkt för 129kr? d känns som om dom vinner på d, men för mig kvittar d. tror ni att dom går me på att eller inte?
Fuck It
Jadu. Du kan ju alltid fråga dem.. Eller nej vänta, de kommer nog slänga dig i fängelsehålan och våldta dig med en sopkvast om du gör det, så låt några swecare svara åt dem..
Detta är första varningen va, jag ämnar brisera ur denna japanska kampställning och fullständigt förinta dig om inte du försvinner härifrån.
Copyright © 1999–2023 Geeks AB. Allt innehåll tillhör Geeks AB.
Citering är tillåten om källan anges.