Permalänk

GateWatch 2

Nu kanske den här tråden är lite halvdöd egentligen, men jag är själv i jakt på en GateWatch 2 och funderar lite på hur den fungerar.

Jag tänkte köpa grejen för att kunna styra mina fläktar först och främst, men jag vet inte riktigt om det är ett optimalt köp ifall den funktionen inte uppfylls ordentligt.

Vad säger folk, kan någon som faktiskt har en GateWatch 2 ge en liten recension av hur den fungerar?

Visa signatur

ASUS 8800GTS 640mb || Intel e6320 1,86Ghz @ 3,2Ghz|| Scythe Infinity || 4gb OCZ Platinum 800mhz || PSU - Hiper R 580W || Antec P182 || P5B-Deluxe || SuperPi 1MB - 14,8s || 3dMark06 -10761p

//CruZadeR

Permalänk
Hedersmedlem

*Tråd delad*
Din förfrågning handlade inte om produkten i topic på förra tråden, och det var en riktigt gammal tråd.

Visa signatur

Forumregler | Feedbackforumet | Något som behöver modereras? Tryck på Anmäl inlägget och ge en anledning, någon moderator kommer granska inlägget och göra (egen) bedömning
"Fate. Protects fools, little children and ships named Enterprise." - Riker - ST:TNG