Hej, jag är rätt ny med VPSer, DNS osv, detta är inte min grej. När min går in på mitt domän angelin.dev får ni SSL error, då det krävs på ett .dev domän och mitt inte har ett just nu på servern.
ISPConfig 3 har en ruta för Let's Encrypt SSL, men det installeras inte korrekt, och jag vet inte varför.
Jag lyckades hitta en sida här som säger sig checka om saker och ting är okej, men jag har ingen aning vad resultaten innebär (ni kommer se att där är några Fatal errors): https://check-your-website.server-daten.de/?q=angelin.dev
Jag vet inte om det har någon betydelse, men jag flyttade nämligen domänet från ett webbhotell (Namecheap) och hade redan installerat certifikaten där. Måste jag ta bort dem kanske, eller går det bra att bara använda certifikat på samma domän fast på en annan server? Jag fattar ingenting.
Så bare with me för jag kan inte dev ops, men jag gissar att någon av er vet precis vad jag gjort för fel.