snabbformatering är väll bara att den kastar bort katalogerna, eller?
det går nog att ta fram utvalda filer hyffsat enkelt men att återställa disken vet jag ej. Den har ju kvar all information men den vet ej hur mycket eller var
hmm så där ser det ut för mig när ja installerar om win 2k, innan jag fixat så jag kan se mer än 128GB (då jag har mer än 128GB partitionerat på disken)
ojoj man kan inte få nog av wow? det är ju helt otroligt linjärt och det kan vara det lättaste mmorpg:et jag spelat. Kommer vara ett kort spelar utbyte på wow servrarna..
jag har ett antal gånger kört BG,BG2 och alla deras expansioner i rad med polare, roligare spel får man leta efter det är otroligt olinjärt. Men jag tycker att Fallout är bättre att börja med om du aldrig kört RPG då det är mycket enklare regler som man inte trötnar på när man försöker komma i gång med
jag har electron kort hos nordea, det funkar om jag orkar springa dit och fixa de utökade internet tjänsterna som kostar 12kr/månad extra. Men jag har inte orkat besöka dem då de där bankerna stänger på så sjuka tider.
får kuta dit en torsdag
jag har rejäla problem med stabilitet på dator nu, iaf i UT2004 om jag kör med max i allt och 1024*768 kan jag spela ca 10min kör jag minimum på allt kan jag spela 40min.
Första tanken som slog mig var att mitt nätagg inte räcker till ett levicom 420W, men efter att ha satt allt utom moderkortet på ett annat nätagg vet jag inte längre vad jag skall tro.
Inget av aggen är jordade dock, kan detta leda till att de prestarar sämre?, nu blir inget agg varmt heller så jag börjar frukta otäckheter som minnes fel. Har någon råkat ut för liknande symtom?