Noise cancelling hörlurar (skick kvittar) + Baby monitor

Permalänk
Medlem

Noise cancelling hörlurar (skick kvittar) + Baby monitor

Mitt barn var ute på gården och lekte med grannbarnen och la ifrån sig sina hörlurar, då kom en lös hund springandes och slet dom i stycken... Så nu har han "bara" ett par, vilket är en smärre katastrof, för ett par är noll par om dom är borta eller sönder. Han har autism och klarar sig inte utan att ha ett par tillgängliga typ alltid. Dessvärre går alla skräpmodeller också bort. Han hade XM3 förrut, dom var bäst för dom stängde av sig av sig själv men hans Bose Quiet Comfort har också varit rätt okej. Skick på hörlurarna spelar inte så stor roll, så länge ljudet och brusreduceringen funkar.

Har även precis fått en liten bebis och skulle vilja ha någon duglig baby monitor antingen som man kan se genom telefonen eller på någon liten skärm.

Står såklart för frakten om det ska skickas, kan annars hämta inom rimlig radie från Tranås, så typ Jönköping, Linköping och här i kring

Skicka gärna PM med pris om ni har något som kan vara av intresse

Läs hela annonsen här

Visa signatur

Följ Teknikstrul på Youtube
Har jag vunnit en budgivning? Skicka swishförfrågan, nedan finns min adress:
Johan Flodqvist
Säbyvägen 18, 57339 Tranås
0708389515 / flodqvist.johan@gmail.com

Permalänk
Medlem

Har ett par Sony XM2

Permalänk
Medlem
Permalänk
Medlem

Har ett par Sony WH-XB910N om dem skulle vara av intresse! Fint skick på dem, dock ingen kartong.

Permalänk
Medlem

Har köpt lite beg. saker från https://hifitorget.se/ om du är efter mer audiophile saker.

Visa signatur

>>X3D o sval=yeet^2!

Permalänk
Medlem

Du behöver inte reservdelar till en XM3? Har denna modell liggandes men klantade mig lite med lödningen på kretskortet men allt annat ska vara OK. Alternativt fixa lödningen.

Permalänk

Ett stycke xm4 av intresse?

Permalänk
Medlem

Ägaren till hunden ska väl köpa nya till dig! Folk som inte har pli på sina hundar borde det vara skottpengar på.